Lokacija:
Franjevačka 1
Koprivnica 48000
Tel:  048/642-160

OBAVJESTI

ŽUPNE OBAVIJESTI OD 31. 5. DO 7. 6. 2020.

Hitova: 1700

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

UPIS MISNIH NAKANA ZA SRPANJ I KOLOVOZ 2020.

Od ponedjeljka, 1. lipnja počinje upis misnih nakana za mjesec srpanj i kolovoz u vrijeme rada župnog ureda.


TRINAEST UTORAKA U ČAST SV. ANTUNU

2. lipnja slavimo dvanaesti utorak u čast sv. Antunu.


MJESEČNA SKUPŠTINA FRANJEVAČKOG SVJETOVNOG REDA

U utorak, 2. lipnja poslije večernje mise održat će se mjesečna Skupština FSR-a


PRIPRAVA U ČAST BLAGDANA SV. ANTUNA PADOVANSKOG

Ove godine zbog proteklih događaja s koronavirusom priprava za blagdan naše župe biti će skromnija. Od srijede 10. lipnja do petka 12. lipnja na večernjoj misi imat ćemo priliku za produbljenje naše vjere, ali neće biti kao prošlih godina proslave godišnjice braka, susreta bolesnika i raznih skupina koje se okupljaju u našoj crkvi.
PRIPRAVU VODI o. Ivan Miklenić, gvardijan u Varaždinu


PRVOPRIČESNICI

Nakon što su ublažene mjere na raznim područjima, tako i što se tiče vjerskih okupljanja dogovoreno je s roditeljima prvopričesnika da proslavimo PRVU SVETU PRIČEST u našoj župi u nedjelju, 28. lipnja 2020. na župnoj misi u 9,30 sati.


KRIZMANICI

I krizmanici su kolateralne žrtve ove pandemije te se krizma nije mogla održati u predviđeno vrijeme. U petak je bio roditeljski za krizmanike. Iz Biskupije su javili da će krizma u našoj župi biti u subotu, 27. lipnja u 17 sati. Molimo za razumijevanje jer za ovo nismo krivi!